Susipažinkime! Mes – Bubble Decor!

VESTUVIŲ DEKORATORĖ

Ieva I Bubble Decor

1/1/2021

Kodėl Bubble?

Bubble – linksmas, šmaikštus, simpatiškas pavadinimas, o rausvos spalvos ir žodžių derinys prieš akis tampa tarsi spalvotos cukraus vatos vaizdinys – lengvas, švelnus. Tokie ir mūsų dekorai – lengvi, paprasti, bet kartu ir elegantiški, su „švelnumo“ prieskoniu.

Bendravime svarbu atvirumas ir konkretumas

Į Bubble Decor kreipiasi būsimos nuotakos su begale idėjų, „Pinterest“ paveiksliukų, idėjų iš draugų, giminių vestuvių, nusipirktų dekoracijų savarankiškam dekoravimui su klausimu – kaip viską suderinti, sutalpinti į vestuvių dekorą? Nereikia visko kimšti tarsi į kalėdinę antį, jei visko bus per daug, bus neskanu. Taip ir dekore, dažnai mažiau reiškia daugiau, o iš to gimsta elegancija, grožis ir lengvumas.

Mėgstu atvirumą ir konkretumą, jeigu nuotaka sako: „Noriu medinių padėkliukų ir orchidėjų blizgančiose vazose“, nesijaudnidama atsakau, „Nepykit, bet visa tai nedera tarpusavyje, gal galiu pasiūlyti Jums savo idėją? Šioje erdvėje tiktų <…>“. Nebijokime kalbėtis, dalintis savo idėjomis, dažniausiai pakanka jas pakoreguoti profesionalia akimi ir Jūsų vizija tampa gražia realybe. Smagiausia man, kūrėjai, kai žmonės pasako kas patinka, kas nepatinka, ko maždaug tikisi, o likusios detalės yra paliekamos mano kūrybai, tuomet jaunieji nustemba vestuvių dieną: „Tikėjomės, kad bus gražu, bet buvo dar geriau!“, – dėl šių žodžių stengiamės visa komanda, nepriklausomai nuo skirto dekoro biudžeto, juk ir mažos, kuklios šventės gali būti labai jaukios, gražios ir elegantiškos.

Jaudulio mums nemažiau nei Jums

Kiekvienos šventės dekoras yra skirtingas, toks, kuris geriausiai atspindėtų klientų viziją, norus pomėgius, temą, spalvas ar kt. idėjas. Jūs jaudinatės ieškodami tinkamo paslaugų tiekėjo, kad viskas būtų taip, kaip įsivaizduojate, o mes jaudinamės ne mažiau nei Jūs prieš didžiąją dieną – kad gėlėms nebūtų per karšta, kad viskas derėtų tobulai tarpusavyje, kad spėtume viską laiku, kad netyčia nedužtų vaza, kad rastume kur pristatyti nuotakos puokštę, kai nuotakos nėra namuose ir ji neatsiliepia… ir daug kitų atvejų! Na, o po gražiomis dekoro nuotraukomis slepiasi sunkus darbas. Susirašinėjimai nuo pirmo susitikimo iki pat šventės dienos, bendravimas su tiekėjais ir rekvizitų paieška, vizualizacijos, meniu ir svečių besikeičiantys sąrašai, spaudos koregavimai, vestuvių rytą kėlimasis vėliausiai 5 val. ryto, daiktų ir gėlių kubilų nešiojimas, krovimas bei vairavimas ne vieną valandą, rekvizitų valymas po šventės. Todėl esu dėkinga savo komandai, juk vienas lauke ne karys, ir vienam nudirbti tiek darbų nebūtų įmanoma šventės dieną. Tačiau sunkų darbą kaip mat atlygina rekomendacijos, atsiliepimai, padėkos žinutės iš Jūsų. Be galo dėkoju klientams, kurie rekomenduoja mus savo pažįstamiems, draugams, giminėms, tai yra aukščiausias paslaugų kokybės įvertinimas. Brangieji, Ačiū Jums!